hlavicka Cykloturistické mapy Pohledové mapy Kruhové výhledy Mapy k cestopisům Plány měst Informační tabule www.ramap.cz Pasporty
O nás Nabízíme Realizováno Kontakt

O nás

Pod hlavičkou Ramap vznikají v roce 1992 první kreslené pohledové mapy zejména pro německé pohraničí (Vogtland, Sächsische Schweiz, Oberlausitzer Bergland apod.). Záhy se rozvíjí také tvorba reklamních návrhů počítačovou grafikou. V roce 1994 přicházíme se světovou raritou - kreslenými kruhovými výhledy z rozhleden (Scheibenberg, Scharfenstein).

Produkce se dále rozšiřuje o tvorbu map do časopisu Cykloturistika. Dále vznikají nejrůznější propagační materiály a publikace doplněné mapami (např. Plzeň ve 12 jazykových mutacích). V roce 1996 tvoříme první informační tabule (zámek Kozel, kruhový pohled z jižní věže katedrály sv. Víta, Sigmondova stezka).

Od roku 1996 se datuje tvorba počítačově zpracovaných plánů měst a obcí (Rejštejn, Beroun a cca 100 dalších). V současné době se zaměřujeme na plány měst a obcí (kreslené i počítačově zpracované), informační tabule (jednotlivé i celé naučné stezky), kruhové výhledy, brožury a publikace, pohlednice, tvorbu mapek a map do nejrůznějších knih a publikací, kalendáře a plakáty.

Spolupracujeme s:

web-cams4u.com

DOPORUČUJEME cykloturistickou mapu Plzeň a okolí
napsali o mapě

foto

home
Ramap Plzeň